Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 augustus -1 september Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 uur 10.00 uur Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u Zaterdag 09.00 u 19.00 u Johan Camps en overl. familie, Mia Houba, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Jans-Verheggen, jaardienst Annie Theeuwen-Derks, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Herenkoor). Ben Valckx Petronella Camps-v.d. Voort Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten. (Met Rozenkransgebed) Voor 'n jarige Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven. T.e.v. Onze Lieve Vrouw uit dankbaarheid. Overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, Toon Muller, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Laura Op den Camp, Erna Gooren. Gebr. Gloudemans, Bart Direks Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Loes Kessels Miva collecte In dit weekend in alle H. Missen de jaarlijkse collecte voor de MIVA. De collecte waarvan de opbrengst van bijzonder belang is voor de uitvoering van het vervoersprogramma van MIVA - Missie-Verkeersmiddelen-Aktie. Een collecte die het vele missionarissen mogelijk maakt om daadwerkelijk missionair actief te zijn. Warm aanbevolen. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3