09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie 19.00 u. Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Janssen- Jeuken.(Gregoriaans koor). Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Poels-Janssen, gest. Jaardienst Theo Vervuurt, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, jaardienst Huub Van de Venne, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren-Kersten Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Vrijdag 19.00 u. Marlies Schlepers, Annemiek Moraal Frank Janssen, Marco Janssen, Noud v.d. Mortel Susan Janssen, Judith Philipsen, Maud Lepsi, Dianne v.d. Mortel. Attentie! Zondag 10 augustus Rianne Rijshouwer, Linda Wijnhoven. Grote vreugde en dankbaarheid om de komst van een kind! Endubbel feest bij Familie Verheijen-Philipsen van Geeststraat 10. In 'n paar dagen werden zij weer opa en oma van 2 kleinkinderen. Het eerste geboortekaartje kwam van Henri en Karin Cornelissen-Verheijen, van Broekhuizenstraat 44. Het tweede geboortekaartje kwam van Hans en Jacqueline Weijs-Verheijen, van Randenrade 51. Negen maanden lang waren ze in verwachting, maar elke dag méér groeide het verlangen van Henri en Karin, van Hans en Jacqueline naar de komst van hun kind. Dat grote ogenblik waarop het kleine lijfke van Maud Cornelissen de grote ruimte zocht kwam op 18 juli. En het grote ogenblik waarop het kleine lijfke van Marivi Weijs de grote ruimte zocht, kwam op 20 juli. Maud is het tweede kind van Henri en Karin, zusje van Bart. Marivi is het eerste kind van Hans en Jacqeline, natuuurlijk 'n geweldige belevenis zo'n eerste kind. Maar ook het tweede kind van Henri en Karin bleef voor hen 'n geweldige belevenis. De geboorte, het ontstaan van een mens, is geen wereldschokkend nieuws meer voor ons. Toch verandert er ontzettend veel voor een gezin wanneer er 'n Kind geboren wordt. Het past bijna in de holte van twee handen, maar het is in staat om je hele leven te veranderen, 'n Ervaring die je stil en diep gelukkig maakt; het is een van de grootste geschenken van God. Een kind is niet zomaar een wezentje, diep in dat wezentje verbergt zich iets groots, er woont een wonder in, een mensenkind is niet alleen maar mensenwerk. Het maakt deel uit van een groot wonder. Het kwam regelrecht uit Gods handen, ook al hebben jullie het bewust gewild. Daarom is jullie kind ook Gods kind. 6

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 6