Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Voetballers gezocht Voetbalvereniging Oostrum zoekt nog enkele leden voor het senioren voetbal. Dit betekent voetballen op de zondagmorgen tussen pakweg 10 en 12 uur. Met het huidige ledenaantal hebben we teveel spelers voor vijf en te weinig spelers voor zes elftallen. Dus heb je zin om een potje mee te voetballen of heb je nog vragen, neem dan kontakt op met: Maarten Arts, Hoefslag 7, telefoon 582 330 of Ton Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67, telefoon 587 610 Veteranen V.V.O. Uitslag zaterdag 29 juni 1996 Vierlingsbeek - V.V.O. 4 -1 Programma zaterdag 17 augustus 1996 V.V.O. - Melderslo aanv. 17.00 u. Bijeenkomst 16.00 u. i.v.m. teambespreking. Volharding-V.V.O. 4-1. Deze stand is volgens mij onterecht gezien het verloop van de wedstrijd. Ondanks de tegenovergestelde opstelling die Mat uit z'n hoed toverde (iedereen stond op z'n tegenovergestelde plaats, dus de laatste man en voorstopper in de spits enz.) viel niet eens zo tegen, het ging zelfs goed, Martien Beckers stond op de voorstopperplaats en keerde bijna alle aanvallen, en ook op het middenveld en de spits werd goed gevoetbald. In de 28e minuut scoorde de in buitenspel staande spits ondanks de goede inzet van Alex 1 - 0. Na de rust had Alex tot 10 minuten voor tijd niets te doen, en kwam het gevaar van Oostrum, toch was het Volharding dat via 'n LOB Alex verschalkte 2 - 0. Even later maakte Marcel 2 -1en het zag er naar uit dat V.V.O. gelijk zou maken, maar nee door een foute pass kon V Volharding 3 -1 scoren, en door 'n handsbal in 't 16 metergebied kan Volharding via *n strafschop de stand naar 4 -1 brengen. 8

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7