limburgse vrouwenbeweging Fietstocht LVB 2 juli Op dinsdag 2 juli houden we weer onze jaarlijkse fietstocht. Ook dit jaar wordt dit weer een mooie tocht, waarbij gezelligheid op de eerste plaats staat. We vertrekken om 9 uur bij de Rabobank. Voor de middag is er koffie met vlaai.. Tussen de middag wordt er weer voor een lekkere picknick gezorgd en wel net als vorig jaar verzorgd door de fam. Rijs. Na de middag gaan we op excursie bij de Ijsvogel (brouwerij) in Arcen. Rond 18.00 uur zijn we weer thuis. Eigen bijdrage 15,-. Opgeven tot en met 25 juni bij Bergi Direks, tel. 581 096. Als er dames zijn die niet zover kunnen fietsen en na de middag wel mee op excursie willen gaan, dan kunt u dat ook opgeven bij Bergi. Kosten zijn dan 6,-. Het wordt weer hardstikke gezellig, dus geef u snel op. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Beste ouders en kinderen van ADOR Zaterdag 22 juni a.s. organiseren 7 jeugdclubs uit Noord-Limburg die aange sloten zijn bij de "Verenigde Jeugdclubs Limburg" een groot sport- en spelleninstuif, Rollebol genaamd. Dit jaar wordt deze dag gehouden op de sportvelden van het Vincent van Gogh Instituut in Venray. Om 9.15 uur vertrekken we vanaf het ADOR- gebouw. De groepen 4 t/m 7 gaan per fiets naar Venray en groep 3 per auto. Om ongeveer 16.45 uur zijn we weer terug in Oostrum. Denk eraan om de volgende spullen mee te nemen, - lunchpakket/drinken - zwemkleding/sportspullen - droge kleding - handdoek - evt. een beetje geld -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Met vriendelijke groeten Leiding Bestuur ADOR 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7