Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 22 -30 juni Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Haegens-van Lin, Martin Vermeulen, Toon Muller, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Jaardienst Jan Kessels, overl. familie Pluk en uit dankbaarheid, Herman de Kleijn, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Ben Valckx, Mia Houba Wiel v.d. Pasch Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O. Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God voor de vele abortussen Petronella Camps-van de Voort Papa Vermeulen, overl. ouders en familie Sokes-Rut- ten, Johannes Rongen, vader Raedts, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Simone Geraedts, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette, Auke Reijnders Zondag 08.30 u. Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Tom Gielens, Arjan Kempen 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix Attentie! Iedere woensdag na de H. Mis van 9.00 uur bidden we het Rozenkrans gebed voor 'n bepaalde intentie. Iedere vrijdag hebben we 'n half uur voor de H. Mis van 9.00 uur (dus vanaf 8.30 uur) uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God voor al het onrecht dat Hem wordt aange daan in de wereld, ook in ons land. Heeft God nog 'n belangrijke, 'n eerste plaats in Uw leven? 'n Vorstelijk geschenk! Enige weken geleden hebben we in onze kerk een collecte gehouden voor de priesteropleiding in ons Groot Seminarie Rolduc. Deze collecte bracht al het mooie bedrag op van ruim 600,-. Daarna is er nog 'n vorstelijke gift binnengekomen van 3750,- voor de priesteropleiding in Rolduc, hetgeen we al overgedragen hebben aan de Rector van Rolduc Dr. J. Vries. Ook na mens Rector Dr. J. Vries heel hartelijk dank aan deze gulle gever. Uw pastoor 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5