Woensdag 26 juni Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda juni/juli 30 juni Volleybaltournooi 01 juli Afsluiting seizoen Peeltournooi Brabant-Limburg 1996 Op 15-16-22-23 juni wordt door fanfare "Monte Corona" uit Kronenberg sa men met stichting Peeltournooi het 30e Peeltournooi georganiseerd. Het tournooi wordt gehouden in het gemeenschapshuis 't Kloster", Alexander- plein 2 in Meijel (vlakbij de kerk). De jurering van het orkest is in handen van dkr. P. Kuijpers. Het orkest neemt deel op zondag 23 juni om 14.30 en speelt als inspeelwerk Cordero de Dios van R. Dorado en de concertwerken Hobbits, deel 5 uit The Lord of the Rings van J. de Meij Bohemian Rapsody van F. Mercury/ arr. S. Ipskamp. Peeltournooi en concours tamboerkorps Afgelopen weekend is door het tamboerkorps aan beide tournooien deelge nomen. Met hun optreden op het Peeltournooi werden zij beoordeeld met de kwalificatie "goed" en op het concours te Kaatsheuvel haalden zij met 77.5 pnt. een 2e prijs. Laatste repetitie-avond van de Harmonie voor de grote vakantie Sinds enkele jaren geeft de Harmonie op haar laatste repetitie-avond voor de zomervakantie een Openluchtconcert. Veel Oostrumse mensen komen naar deze avond om te genieten van de muziek die het leerlingenorkest, het tamboerkorps en het orkest ten gehore brengen. Na afloop worden er vaak nog een of meerdere glaasjes genuttigd om te proosten op de vakantie die dan in het vooruitzicht ligt. Ook dit jaar is er weer zo'n Openluchtconcert en wel op maandag 1 juli a.s. De uitvoering begint om 19.30 uur. Voor onze leden hebben we dit jaar na afloop van het concert een barbecue georgani seerd. We willen ook niet-leden die zijn komen luisteren in de gelegenheid stellen om aan deze barbecue mee te doen. De kosten voor deelname be dragen 15,00. De barbecue begint om ongeveer 21.00 uur. In verband met de bestellingen moeten we wel weten wie mee wil doen. Daarom graag opgave via onderstaande strook. Naam wil graag mee doen aan de barbecue na afloop van het Openluchtconcert van de Harmonie en komt metpersonen. De kosten 15,00 zullen ter plaatse worden voldaan. De drank is voor eigen rekening. S.v.p. inleveren vóór 24 juni a.sbij Karla Op den CampRandenrade 60. 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3