Het 7e Oostrumse Volleybal Festival Dat dit Volleybal Festival leeft in Oostrum blijkt uit het feit dat zich 28 teams hebben opgegeven. Dat het randgebeuren in trek is kunnen we toetsen aan de vele jeugdige deelnemers en toeschouwers. De organisatie is dan ook in goede handen van Ador. Het programma ziet er als volgt uit: 10.30 uur Ballonnen uitdelen bij Café de Karklingel. 10.50 uur Start ballonnenwedstrijd op het dorpsplein. 11.00 uur Aanvang volleybaltournooi. Prijsuitreiking kleurplaatwedstrijd bij café de Karklingel. Aanvang kindermarkt (parkeerplaats Rabobank). Aanvang schminken. 17.00 uur Rondrit op de motoren. 18.30 uur Einde toernooi. Aansluitend: Tombola prijsuitreiking tijdens gezellig afsluiten van het toernooi op het terras van het gemeenschapshuis. Daarna kan men de E.K. Finale gaan kijken op het grootbeeldscherm in café de Karklingel. De Mgr. Hanssenstraat zal i.v.m. dit Festival de gehele dag zijn afgesloten. Wij vragen de kerkgan gers of ze hun auto op de parkeerplaats bij de winkel van de Fam. Kessels willen zetten. De G.H.V. garage toont deze dag hun assortiment Fiat auto's aan de Oostrumse gemeenschap. Dit zal gebeuren vanaf de Karklingel tot Fam. Kessels. Wij vragen de bewoners als ze eventueel weg moeten hun auto's voor 10.00 uur te verplaatsen. Bij voorbaat dank voor uw begrip en medewerking voor deze overlast. Verder bedanken wij de sponsors H. Ver- heijen, De Karklingel, 't Botterhuuske, De Rabo Bank en de G.H.V. garage die met hun bijdrage helpen de dag te laten slagen. Wij als organisatie wen sen iedereen een sportieve en gezellige dag toe en hopelijk net zo'n weer als vorig jaar. Harrie en Willem

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17