Hallo Korfbalfans! Met dit schrijven willen wij, Korfbalvereniging Oostrum, jullie op de hoogte stellen van ons voornemen om op zondag 25 augustus 1996 weer een Familie-korfbaltoernooi op ons sportpark in Oostrum te organiseren. Aan dit toernooi mogen jong en oud van een of enkele families samen deelnemen. Maak een team, samen met je familie(s)!!!!! De wedstrijdregel geving is extra aangepast op deze "gemixte" samenstelling van de teams. Ben je geïnteresseerd en heb je familieleden die ook graag een balletje in een korf deponeren, geef dan je team op met onderstaand formulier voor 8 juli 1996 bij: Trudy Tonnissen, Binnenhof 3, 5807 BV Oostrum. - Een team bestaat uit minimaal 8 personen met een leeftijd van 12 jaar en ouder, waarvan maximaal 4 heren per wedstrijd ingezet mogen worden. Ook jeugdige spelers (beneden 12 jaar) mogen zich inschrijven. Voor hen worden apart activiteiten gepland. Zij mogen gratis deelnemen. De kosten per team voor deze happening bedragen: 10,00 per team bestaande uit personen ouder dan 12 jaar. Inschrijving per persoon/jeugd beneden de 12 jaar gratis. Stuur dus het formulier zo spoedig mogelijk op, zodat wij rekening kunnen houden met jullie komst en jullie een leuke dag tegemoet kunnen zien!! Tot zondag 25 augustus, wij hebben er zin in! Je moet je tijdig inschrijven, voor 8 juli 1996, omdat we rekening moeten houden met de vakantieperiode die voor het korfbaltoernooi ligt! Met vriendelijke groeten, Voorzitster Korfbalvereniging Oostrum, M. Wijdeven. Inschrijfformulier Familietoernooi Groepsnaam A Tenue-kleuren Contactpersoon Adres Woonplaats Tel.nr. Inschrijfgeld voor 1 augustus 1996 storten op nr. 14.00.04.084 Rabobank Oostrum. Je ontvangt na inschrijving bericht over de aanvangstijd en de pouleindeling en wedstrijdreglement. 15 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 15