nieuws Beste kinderen van Ador Op woensdag 26 juni hebben we met alle kinderen van Ador een gezame- lijke afsluiting van het Adorjaar. We gaan met z'n allen bowlen op de bowlingbaan in Oostrum van 16.30 - 17.30 uur en daarna volgt nog een ver rassing. Neem wel je eigen gymschoenen mee. 18.15 uur uur is het afge lopen. We verwachten je dus om 16.20 uur bij de bowlingbaan. Met vriendelijke groeten, Leiding bestuur P.S. Deze week is het de laatste keer Ador voor dit schooljaar. Alvast een fijne vakantie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kampioentje T.V. Oostrum Hallo jongens en meisjes Ook dit jaar willen wij de jeugdleden laten strijden om de titel: Jeugdkampioen 1996. En wel in 2 rondes; 1 voor de vakantie en 1 na de vakantie, zodat iedereen voldoende tijd heeft om alles te spelen. Afhankelijk van het aantal aanmel dingen bekijken we in welke vorm we het toernooi zullen organiseren. Belangrijk is in ieder geval dat zich zoveel mogelijk leden opgeven, om de wedstrijden zo leuk mogelijk in te kunnen delen en na de tweede ronde de ware kampioen te kunnen begroeten. Bij voldoende deelname in verschil lende leeftijdsgroepen kunnen er uiteraard ook meerdere kampioenen uit rollen. Dus geef je in zo groot mogelijke getale op, waarbij het niet uitmaakt of je beginner of gevorderde bent. Vul dan het onderstaand strookje in en lever dit uiterlijk voor 22 juni in bij: John Niessen, Buitenhof 11 Naam Adres Leeftijd 13 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13