Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Voetballers gezocht Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Voetbalvereniging Oostrum zoekt nog enkele leden voor het senioren voetbal. Dit betekent voetballen op de zondagmorgen tussen pakweg 10 en 12 uur. Met het huidige ledenaantal hebben we teveel spelers voor vijf en te weinig spelers voor zes elftallen. Dus heb je zin om een potje mee te voet ballen of heb je nog vragen, neem dan kontakt op met: Maarten Arts, Hoefslag 7, telefoon 582 330 of Ton Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67, telefoon 587 610 Mini-straatvoetbaltoernooi op zondag 25 augustus 1996 Op zondag 25 augustus a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de "Toon van Soest Troffee". De afmetingen van de speelveldjes zijn ongewij zigd gebleven, zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kun nen spelen. Het aantal spelers blijft ongewijzigd, namenlijk vier veldspelers en één doelverdediger. ledereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oos trum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook leden van VVO die buiten Oostrum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. De aanvang van het toernooi is ca. 11.00 uur. Een groot aantal leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Hiervoor alvast hartelijk dank. De leiders zullen huis aan huis aanmeldingsformulieren voor dit toernooi bezorgen. Voor 20 juni a.s. worden deze door de betreffende leider van de straat c.q. straten opgehaald. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 15 juni Panningen - VVO 2-0 Programma zaterdag 22 juni afgelast Programma 29 juni Volharding - VVO Panningen - VVO 2-0 (0-0) was een wedstrijd die een gelijkspel verdiend had. M.n. de eerste helft was het Oostrum dat via Math v. Rhee 2x, Martien Beckers 2x, Peter v.d. Burgt 2x enz. de kans had om te scoren, ze deden dit 10

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 10