Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8 -16 juni Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. Zaterdag 09.00 u. 19.00 u. Jaardienst Wim Heidens, Jan Raedts, overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans, familie Kessels-Verheijen Truus Vermeulen, Ben Valckx, gest. jaardienst Han Korendijk en overl. familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Gest. jaardienst Jos Thielen en Maria Rutten Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkrans gebed) Gest. jaardienst Getrudis Derks, gest. jaardienst Theodora Camps-Strijbos en Sjang Camps Uitstelling van het Allerheiligste voor het onnoemelijk onrecht dat Hem wordt aangedaan ook in ons land T.e.v. O.L. Vrouw uit dankbaarheid Johan Kleuskens, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Cor Thielen en zoon Toon, overleden ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Vrijdag 7 juni: 12.30 u. Zaterdag Zondag 19.00 u. 08.30 u. Diannne v.d. Mortel, Loes Rouwette Gebr. Gloudemans, Bart Direks Marco Janssen, Richard Duyn, Roel van Haren, Noud v.d. Mortel 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix, Judith Philipsen Heel, heel hartelijk bedankt! Ik dacht te mogen zeggen dat wij dit jaar zeer tevreden mogen zijn over on ze jaarlijkse Maria- en Sacramentsprocessie. Ze verliepen zoals we het ge pland hadden, al was het zondag wel 'n beetje fris voor sommigen. Persoon lijk kijk ik heel dankbaar terug op deze processies. De opkomst van de pro cessiegangen was groter dan de vorige jaren. Naast onze Harmonie en ons Gem. koor hebben ook het Gilde van Overloon en de Schutterij het Zand- akker van Venray er toe bijgedragen dat het feestelijke processies werden. En ik mag zeker niet vergeten te bedanken hen die het voorbereidende werk gedaan hebben: onze vrijwilligers die de bloembakken geplaatst hebben, de dames (en Joop) die in prima stemming de bloembakken heerlijk gevuld hebben, Herman Graat voor de grote hoeveelheid rozen, en dankzij onze vrijwilligers zag ook Trans Cedron er keurig uit. Allen heel hartelijk dank! Uw pastoor 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7