Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1 - 9 juni Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 08.30 u. 09.00 u. 12.30 u. 19.00 u. Overl. ouders en familie Sikes-Rutten, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans Processie en openluchtmis op Transcedron Familie Vriens-Kerkhofs, overl. familie Jeuken-Ver- hulsdonk, Gerda Janssen, Overl. vader, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Harmonie en Gem. koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Voor priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Eerste vrijdag van de maand Uitstel van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Kivits-Lubbers Jaardienst Wim Heidens, Jan Raedts Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Merijn Gloudemans, Frank Frederix, Tom Gielens, Arjan Kempen Zondag 08.30 u. Auke Reijnders, Suzan Nellen, Simone Geraedts, Linda Wijnhoven 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Loes Kessels, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Sacramentsprocessie Zondag a.s. - 2 juni - houden we, als het weer 't toelaat, onze jaarlijkse Sa cramentsprocessie, als hulde aan Christus wiens hulp we allen broodnodig hebben om Zijn weg te kunnen gaan. We willen daar zondag zichtbaar voor uitkomen. Moge Hij zegenend in ons midden zijn. We vertrekken om 10.00 uur vanuit onze kerk en gaan via de Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5