Zondag 2 juni 10.00 u. Sacramentsprocessie Alle leden orkest tamboerkorps die niet naar Altrich zijn, verzamelen om 09.50 u. bij de kerk Maandag 3 juni 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 5 juni Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda juni: 9 juni Intocht Avondvierdaagse 13 juni Bestuursvergadering 15 juni Peeltournooi tamboerkorps 16 juni Concours tamboerkorps te Kaatsheuvel 23 juni Peeltournooi orkest 30 juni Volleybaltournooi Leerlingenorkest naar Altrich Duitsland Het leerlingenorkest bezoekt van vrijdag 31 mei tot zondag 2 juni Musik- verein Altrich in Duitsland. Al 24 jaar bestaan er kontakten tussen de beide verenigingen. Doel van deze uitwisseling is om ook de leerlingen (zowel jong als oud) kennis te laten maken met deze bevriende vereniging, ledereen wordt ondergebracht bij gastgezinnen. Op het programma staan o.a. een repetitie en concert samen met de leerlingen uit Altrich, een bezoek aan Bernkastel en een gezellige feest-/barbecue-avond. Zondag in de loop van de middag zijn we weer terug in Oostrum. Wij wensen alle deelnemers veel plezier. Oud papier A.s. zaterdag wordt er weer oud papier opgehaald. Wilt u het oud papier en karton goed verpakt en tijdig (09.30 u.) aan de straat zetten. S.v.p. geen ander afval zoals sap- en melkpakken, tempex, plastic bij het papier doen. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Wij zitten dringend verlegen om enkele ouders die de ouderbrigade willen versterken. Wie zorgt mee voor een veilige oversteekplaats op de Mgr. Hanssenstraat? Neem kontakt op met G. Kunen tel. 589 110. Met vriendelijke groeten, De Oudervereniging 3 ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3