tekenen. Tien minuten later kon een BVV-speler ongehinderd 2-0 inkoppen. Oostrum was konstant op de helft van BW en had een aantal kansen, waarvan er minimaal één benut had moeten worden. Vijf minuten voor het einde strafte BW het slecht opstellen van de achterhoede af en werd het 3 - 0. Zo eindigde deze wedstrijd waarin Oostrum zeker niet de mindere was, maar BW veel doeltreffender, in een wat ruim uitgevallen nederlaag. A.s. donderdag heeft Oostrum de laatste kans om nog een prijs in de wacht te slepen. In Leunen moet dan de beslissingswedstrijd voor de 2e periode tegen Hegelsom wel gewonnen worden. Veteranen Uitslag zaterdag 13 april 1996 SVEB-V.V.O. 2-1 Programma zaterdag 20 april 1996 V.V.O. - Swolgen aanv. 17.00 u. bijeenk. 16.30 u. SVEB-V.V.O. 2 - 1 (1 - 1). Als we ooit hadden kunnen winnen van SVEB dan was het vandaag. De eerste helft was SVEB sterker, en scoorde eenmaal, direct hierna ging Theo v.d. Pas goed door, kwam alleen voor de keeper en maakte beheerst 1 -1 Na de rust zette Oostrum SVEB flink onder druk, en het regende kansen voor ons, met als beste de kans voor Theo v.d. Pas, die gelanceerd door Peter v.d. Burgt jammer genoeg miste. Tien minuten voor tijd werd bij ons niet resoluut verdedigd en kon SVEB 2 -1 scoren. Het laatste gedeelte van de wedstrijd was te rommelig om nog te scoren. Voor de wedstrijd kregen we nieuwe tenues aangeboden door het bestuur van V.V.O. Martien Beckers nam deze outfit uit handen van voorzitter Maarten Arts in ontvangst. Zo staan de veteranen er weer keurig op. Bedankt! Na de wedstrijd was er nog een gezellige derde helft in het Allemans Café, waar we de beelden van vroegere wedstrijden bekeken. Al met al 'n mooie dag, alleen jammer van het verlies. Volgende week beter thuis tegen Swolgen, tot dan. Henrie en Marjan bedankt! Pierre V.V.O. Oud-ijzeraktie zaterdag 27 april 1996. Zaterdag 27 april maken wij weer een rondgang door Oostrum om oud ijzer op te halen. Vanaf 9.00 uur kunt u de spullen aan de straat zetten. Zoals gebruikelijk mogen wij ook dit jaar geen chemische of milieu onvriendelijke spullen meenemen, zoals koelkasten, diepvriezers, accu's e.d. Indien u spullen heeft die u zelf niet aan de straat kunt zetten, neem dan even contact op met B. Kempen tel. 580 550 V.V.O. Oud-ijzeraktie zaterdag 27 april 1996. 10

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 10