dan is er ongetwijfeld toekomst voor ons koor "Harmony", waarvan Mariola 'n bijzonder trouw en goed lid is. Arno en Mariola, ik weet dat jullie naar dit kind, 'n derde kind verlangd hebben en dat Ellen bij jullie weer even welkom is als Lisa en Maartje. En ik ben ervan overtuigd dat jullie het beste en meest waardevolle in het leven, wat jullie ook van thuis hebben meegekregen dat ook door zullen geven aan Ellen. Ellen is dus in heel goede handen. Arno en Mariola, van harte gefeliciteerd met jullie derde kind, met jullie dochter Ellen. Moge Ellen voor jullie altijd 'n grote vreugde blijven en moge zij zelf temidden van jullie opgroeien als 'n heerlijk blij en gelukkig kind en jullie gelukkig samenzijn nog versterken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht van het overlijden van Gedurende vele jaren heeft hij zich ingezet voor onze parochie, waarbij nooit tevergeefs een beroep op hem werd gedaan. Wij konden op hem rekenen! Met veel respect en dankbaarheid voor die inzet zal hij in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd. Kerkbestuur en Financiële Commissie van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Ben Valckx Voor zowel verzekerden als particulieren Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Stijlvolle verzorging van opbaring thuis 7 ^Uihaarlon Jem eming

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 8