- de Nota "Woningbouw Kerkdorpen" vormt onderwerp van bespreking. Wij ontvingen de telefonische toezegging dat er eind april meer duidelijkheid zal bestaan ten aanzien van een nieuw bestemmingsplan voor Oostrum. - door enkele mutaties binnen de dorpsraad was het wenselijk om de bestaande werkgroepen te herzien. - vernomen werd dat buurtvereniging "de Aide Beek" heeft opgehouden te bestaan. Het aanwezig batig saldo wordt beschikbaar gesteld voor het fort bij de Oude Watermolen. Een gebaar waarvoor waardering bestaat. - Sies Liebrand blijft fungeren als plaatselijk correspondent van "De Limburger". De indruk bestaat dat velen hiervan niet op de hoogte zijn. - de plaatselijke carnavalsvereniging zal ook dit jaar het onderhoud van het dorpsplein voor haar rekening nemen. Namens de dorpsraad fungeert Henk Vermeulen als kontaktpersoon. - eerstvolgende vergadering: Dinsdag 16 april in het Gemeenschapshuis; tevens voorzittersvergadering. Het bericht bereikte ons, dat op Goede Vrijdag de Heer Ben Valckx is overleden. Hij is meerdere jaren een zeer actief lid geweest van de Dorpsraad. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte in deze droevige dagen. Dorpsraad Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 13 - 21 april Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 5 19.00 u. CorThielen en zoon Toon, overl. ouders Broeren Kersten, Vader Raedts, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. (Senioren-orkest). 08.30 u. Mie Staaks-Hermans. 10.00 u. Uit dankbaarheid, overl. ouders Haegens-van Lin, voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Sjaan Dericks-van Rooy. Voor een overleden broer. (Gem. koor.) 09.00 u. Tot bijzondere intentie. 09.00 u. Voor 'n zieke. 09.00 u. Piet Direks.(Met Rozenkransgebed). 09.00 u. Voor 'n goede oplossing. 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste. Uit eerherstel aan God voor al het wrede dat Hem wordt aangedaan. 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. 14.30 u. Voor het Bruidspaar Roy Achterbos en Ans Verbeek.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 6