Stormvogels 1 - Oostrum 10-0 Oostrum heeft de 2e periodetitel niet in de wacht kunnen slepen in Siebengewald. In de eindrangschikking komen ze een doelpunt tekort om Hegelsom van de 1e plaats af te houden. Doelsaldo 12-6 tegen 13-7 bij gelijk aantal punten. De eerste 10 minuten was Stormvogels het gevaarlijkst met enkele goede kansen. Daarna kreeg Oostrum iets meer grip op het spel, maar de beste kansen bleven voor Stormvogels. De enige kans van de 1e helft was voor Hans Kessels, die alleen voor de goed uitgekomen keeper kwam en door deze gestopt werd. De ruststand was 0 - 0 en met deze stand had Oostrum het minst te klagen. De 2e helft gaf een gelijkopgaande partij te zien, waarbij wederom de beste kansen voor Stormvogels waren, terwijl ook Oostrum enige malen gevaarlijk in de buurt van de Siebengewaldse goal kwam. Beide partijen lukte het niet om te scoren, zodat deze sportieve wedstrijd in een gelijkspel eindigde. Beste man van de wedstrijd was de man in het zwart, die de kaarten op zak en de wedstrijd in de hand kon houden. Door dit gelijke spel is Oostrum op de derde plaats terecht gekomen met 3 punten achterstand op Steyl en 4 op koploper Hegelsom. Met nog vier wedstrijden te gaan is nog alles mogelijk in deze klasse. Tot zondag in Blitterswijck tegen de plaatselijke BW. Veteranen Uitslag zaterdag 6 april 1996 VVO - Castenray 3 - 0 Programma zaterdag 13 april 1996 SVEB- WOaanvang 16.30 u. vertrek 15.45 u. Na lange tijd hebben we weer de volle winst binnen, dit niet omdat Castenray zo slecht was, maar omdat ze hun kansen niet benutten. Oostrum deed het iets beter, zeker de eerste 20 minuten waar Math v. Rhee mooi uit een voorzet van Jo Magermans inkopte, 1 - 0. Even later kreeg Math nog een betere kans, uit een voorzet van Martien Beckers (op maat), die hij echter niet kon verzilveren. Na de rust was Castenray beter dan VVO. Toch wisten wij weer te scoren. Uit een voorzet van Jo Magermans tipte Math v. R. de bal binnen. 10 Minuten later stelde Gradje Vollenbergh onze invalkeeper Ron Reinders op de proef, door een bal iets te hard terug te spelen, doch Ron wist hier wel raad mee. Trouwens goed gekeept, bedankt. Sjef v. Rooy (die gestopt is met roken) zat de laatste weken op het vinkentouw en vandaag in de laatste seconden haalde hij vanaf 28,25 meter hard uit en trof doel, rechts boven. 3-0! Geert Willems floot direct hierna af. Geert bedankt, en Peter, Henk en Theo (vlagger) ook. Volgende week uit naar SVEB. Volgens Leo moeten we hier ook kunnen winnen, volgens Peter Lepsi niet. We zullen zien. Groeten, Pierre. 10

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11