Op verzoek van velen komen wij nu ook eens met een 'ander' bosje bloemen! Aan u de keus. Bloemenaktie vrijdag 05 april 1996. Korfbalvereniging Oostrum HARMONIE o pR IS oOOSTRUM Zaterdag 6 april 09.30 u Maandag 8 april 10.30 u Woensdag 10 april 19.30 u Donderdag 11 april 20.15 u Oud papier ophalen Papierophalers: K. Op den Camp, I. Camps, G. Janssen, E. Schuurmans, P. Pijpers, T. Pluk, W. Pluk, M. v. Dinther, M. Poels, J. Theeuwen, F. van de Venne, A. Swemers, B Daniels Intern Treffen Repetitie leerlingen tamboers volgens afspraak Repetitie tamboerkorps Bestuursvergadering Agenda april: 17 april Algemene ledenvergadering 20/21 april Solisten/ensembletreffen Muziekfederatie 27 april Eikenhofkapel Stevensbeek Intern treffen van solisten en ensembles harmonie Op maandag 8 april, 2e Paasdag, wordt om 10.30 uur in het gemeenschapshuis, als voorbereiding op het solisten- en ensemblesconcours van de muziekfederatie Venray en ter stimulering van de individuele muziekbeoefening het intern treffen gehouden. Het is een goede gelegenheid voor een generale repetitie en wat plankenkoorts weg te nemen. Aan dit treffen werken mee: - leerlingen van de muziekschool - leerlingen van het tamboerkorps - het leerlingenorkest - diverse muzikanten in het totaal zullen zo'n 70 muzikanten, zowel leerlingen als muzikanten als solist of in een ensemble voor u optreden. De pianobegeleiding is in handen van Von Reijnders. U bent van harte welkom om te komen luisteren naar de diverse optredens (aanvang 10.30 uur). OPGERICHT- 1918

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3