voor Hem te mogen opvoeden, 'n heerlijke maar ook geweldige opdracht. Daarom willen zij het goede dat zij zelf van thuis uit hebben meegekregen ook dit tweede kind niet onthouden. Met de vraag om het doopsel zeg je: wij willen ons kind op een christelijke levenweg brengen, een levensweg die wij willen voorleven zoals we ook op andere terreinen in het leven ons kind een voorbeeld willen zijn. Het kind leeft het leven dat de ouders erin oproepen, het heeft duidelijke wegwijzers nodig. Mogen Ton en Marion in deze heerlijke maar ook in deze tijd moeilijke opdracht slagen. Ton en Marion, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe, grote rijkdom, met jullie dochter DAPHNE. Moge DAPHNE temidden van jullie 'n heerlijke, zonnige toekomst tegemoet gaan. Uw Pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op 5 april, Goede Vrijdag, zijn onze kantoren gesloten. U kunt uiteraard 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaten. Prettig Paasweekeinde! Rabobank Venray-Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Rommelmarkt Harmonie: ophalen spullen a Voor de Rommelmarkt die de Harmonie op 31 maart a.s. organiseert hebben we weer allerlei spullen nodig. We kunnen van alles gebruiken. We zijn van plan om op zaterdag 30 maart a.s. een ophaalronde door Oostrum te ma ken. U kunt de zaken die u aan ons kwijt wilt vanaf 10.00 uur aan de straat kant zetten. Een vriendelijk verzoek; wilt u de spullen zodanig aanbieden dat ze gemakkelijk te vervoeren zijn. Met kwetsbare of zware spullen willen we u graag helpen. U kunt daarvoor bellen met Mart Knelissen (tel. 585 142) of Herman Vermeulen (tel. 510 852). De Rommelmarktcommissie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 6 1

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 6