Donderdag 4 april 14.30 u. Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer. 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren Dianne v.d. Mortel. Misdienaarsbeurten vrijdag 5 april 14.30 u. Tom Gielens, Arjan Kempen, Bart Direks 19.00 u. Marco Janssen, Richard Duyn. Palmzondag Zondag viert de Kerk Palmzondag. Begin van de Goede Week. Proberen we deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te beginnen met vandaag. Het zijn de dagen, waarin we in het bijzonder de Daden des Heren gedenken. Het ging allemaal om ons, om ons geluk. Wat hebben wij nu voor Hem over Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtakken. Na de H. Missen zullen de manden met palmtakjes achter in de kerk worden geplaats en kunt U bij de misdienaars een palmtakje in ontvangst nemen om het thuis op het kruisbeeld te plaatsen. Hopelijk heeft het kruisbeeld nog 'n betekenisvol plaatsje in Uw woning. Boeteviering In dit weekend in alle H. Missen boeteviering als voorbereiding op het grootste feest van de kerk: het Hoogfeest van Pasen. Het is voor iedereen een zinvolle zaak om voor Pasen een dienst van boete en vergeving mee te maken. We hebben allemaal nog wel iets goed te maken tegenover God en elkaar. Paasschoonmaakbeurt van de kerk In de week voor Pasen heeft de grote Paasschoonmaakbeurt van de kerk plaats. We hopen dus dat dinsdag 2 april velen zullen komen voor die grote schoonmaakbeurt, dat maakt 't werk lichter en prettiger. De koffie en de vlaai staan vanzelfsprekend klaar. Graag velen, velen tot dinsdag 2 april. Vastenactie Mochten de leden van onze Carnavalsvereniging U niet thuis getroffen hebben bij het ophalen van het envelopje voor Zuster Truus Lemmens, dan kunt U dit nog altijd op de pastorie afgeven. Heerlijk, blij nieuws En dit heerlijke nieuws kwam van Ton en Marion Alders-Hoex van Geysterseweg 22. Zij laten ons weten dat zij "reuzeblij" zijn met hun tweede kind, een dochter 'Daphne" zusje van Bart. 22 Maart zal voor hen een onvergetelijke dag blijven. Iedere geboorte van een kind is een wonder, ook een tweede kind blijft voor hen een uniek wonder, iets geweldig groots in al zijn kleinheid. Op zo'n ogenblik gaat er heel wat in hen om dat niet onder woorden te brengen is. Grote vreugde, maar ongetwijfeld ook grote dankbaarheid tegenover God, dat God hen heeft uitverkoren om ook dit kind

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5