Wijers. Bas miste jammer genoeg en het bleef 0 - 0. Na enkele gemiste kansen aan Hegelsomzijde, was het in de 25e minuut toch raak (1 - 0). Dit was tevens de ruststand. Ook de tweede helft was het spel aan beide zijden matig en duurde het tot de 75e minuut, voordat Hans Kessels met het hoofd de gelijkmaker kon aantekenen uit een vrije trap genomen door Sjek Wilmsen. Hierna leek iedereen zich bij een gelijkspel neer te leggen, op één Hegelsomspeler na. Vijf minuten voor het einde besliste deze speler de wedstrijd door een vrije trap vanaf rechts goed af te ronden. De laatste kans op de eventuele gelijkmaker, kreeg Oostrum in de laatste minuut via een vrije trap. Er was echter te weinig tijd over om na het bekende tikje breed, nog tot een schot te komen! Oostrum eindigde de wedstrijd met 10 man (2x geel) en zonder Marcel Nellen die met verdacht, op een gebroken neus uit moest vallen (Marcel sterkte toegewenst). Veteranen Uitslag zaterdag 23 maart 1996 V.V.O. - Wanssum 0-2 Programma zaterdag 30 maart 1996 V.V.O. - Tienray Top Aanv. 16.30 u. Bijeenk. 16.00 u. V.V.O. - Wanssum 0-2 Voor V.V.O. de wedstrijd van de gemiste kansen, het lijkt wel of we niet meer mogen winnen. Vanaf het beginsignaal was Oostrum de sterkere, en creëerde zich vele kansen, waarvan 'n aantal zeer goede zoals Math. v. R. die vrij in kon koppen, 'n schot van Jo Magermans tegen de lat, enz. Uit een van de weinige Wanssum-aanvallen kon een afgeslagen bal ingeschoten worden 0 -1Na de rust eenzelfde beeld V.V.O. dat aanviel en zich kans op kans creëerde, waaruit zelfs door Peter v.d. B. 'n doelpunt gemaakt werd, maar afgekeurd werd wegens buitenspel (het leek er niet op) op aangeven van de grensrechter. Deze vlagde 'n aantal malen onterecht. We hadden zo nu en dan 'n echte niet te missen kans voor Jerry en Math, ze misten echter voor open doel, jammer. Henk bedankt, en Rooi en Marcel voor de kantine-dienst. Volgende week wacht ons de moeilijke thuiswedstrijd tegen Top. Tot dan. Pierre. 17

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17