Attentie! Attentie! Zondag a.s. 24 maart zullen 34 kinderen onder de Hoogmis van 10.00 uur het H. Sacrament van het Vormsel ontvangen. Daarom zullen ongeveer alle zitbanken onder deze H. Mis gereserveerd zijn voor de Vormelingen en hun familie. Wilt u daar rekening mee houden? Hartelijk dank. Vastenaktie De vastenaktie van de kinderen van onze basisschool voor zuster Lemmens heeft opgebracht 169,80. 43 Kinderen hebben zaterdag j.l. onder de Gezinsmis hun envelopje voor deze aktie ingeleverd. Deze kinderen hebben, gezien het aantal envelopjes, zeker 'n heel mooi bedrag bij elkaar gebracht voor zuster Lemmens. Maar het aantal envelopjes viel ons wel tegen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T| Vanaf maandag 25 maart worden weer schoenen voor reparatie aangenomen. L H. Kessels, Herenpasweg 3, Oostrum J KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Bedevaart naar St. Jozef in de Smakt Op woensdag 27 maart 1996 gaan we naar de Smakt. Vetrek per auto om twee uur bij het Gemeenschapshuis. Diegene die een auto ter beschikking hebben worden verzocht deze mee te brengen. Is het die dag goed weer dan is het wel leuk om per fiets te gaan. Voor de liefhebbers van dit fiets tochtje is het verzamelen om kwart voor twee bij het gemeenschapshuis. Om half drie is er een H. Mis in de kapel van de Smakt voor onze leden. Open huis in café de Karklingel Sinds enkele weken is er een wekelijkse bijeenkomst voor 55 plussers op woensdagmiddag om twee uur in de Karklingel. Er is behoorlijk belangstel ling zodat deze activiteit wordt voortgezet en alle 55 plussers worden uitge nodigd mee te doen. Men kan er biljarten, rikken, jokeren, sjoelen, rummy- cuppen of zo maar wat kletsen dus voor elk wat wils. Ledenwerfaktie Ons ledental groeit nog steeds en bedraagt thans 130. Wilt U er ook bij? Bel dan even naar de secretaris, telefoon 583 889. 5 r KBO- OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5