Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 23-31 maart Zaterdag 19.00 u. Lena Camps-Driessen, overl. ouders Broeren-Ker- sten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Truus Vermeulen, overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans 10.00 u. Toediening van het H. Vormsel aan de kinderen van onze Basisschool en van de school de "Hommel". Wim Janssen en overl. dochter Nelly, Harry Valckx en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Mia Houba Tot bijzondere intentie Papa Vermeulen (met Rozenkransgebed voor alle verkregen gunsten) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel voor alles waarin wij tekortschieten tegenover God Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Voor de levende en overl. leden van de familie Kessels-Swemers, overl. ouders Pelzer-Janssen, Pap Claessens, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Annemiek Moraal, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer Zondag 08.30 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Danielle Wijnen 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Vijfde zondag in de Veertigdagentijd Over veertien dagen is het Pasen. Dit weekend horen we, dat Christus op in drukwekkende wijze heer en meester is over de dood. Terwijl wij de marte ling en het lijden, de kruisgang en de dood van Christus nog moeten herden ken, weten we dat de dood niet het laatste woord zal hebben. Vanuit het perspectief op eeuwig leven hebben ook wij toekomst, ondanks zorgen, ver driet, lijden en dood. Als wij leven met Christus' Woord en ons voeden met zijn levengevend Brood, dan zijn wij altijd "verrijzenis-mensen". Een hoop volle gedachte.... troost voor mensen die het soms niet meer zien zitten en dat zijn we allemaal wel eens! Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 09.00 u. 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3