leiding bracht. Na een half uur spelen was het Eric Wijers, die op een diepte pass sneller reageerde dan de keeper en 2 - 0 aantekende. Enkele minuten later kon Hans Kessels vanaf links met een schitterend schot de stand op 3 - 0 brengen. Hierna stokte de doelpuntenmachine, al waren er volop kansen aanwezig. De laatste vijf minuten van de eerste helft drong Swolgen wel aan en kon enkele corners afdwingen, maar echt gevaarlijk werden ze niet. Na de rust kon Swolgen dit offensief even vasthouden en het was al 3 -1 voordat de meeste supporters de kantine hadden verlaten. Hierna nam Oos trum het te licht op, al waren er voldoende kansen om de voorsprong verder uit te bouwen. De scheidsrechter floot deze middag een goede wedstrijd en kon de kaarten op zak houden, mede door het feit dat hij een Oostrumspeler er aan herinnerde, hoeveel geld een boeking wel niet kost. Met deze over winning handhaafde Oostrum zich in de bovenste regionen en wordt het volgende week spannend tegen concurrent Hegelsom. Door het verlies van de andere concurrenten BW en Steyl, wordt dit een belangrijke wedstrijd. Dus supporters volgende week allemaal op naar Hegelsom! Veteranen Uitslag zaterdag 16 maart 1996 Holthees - V.V.O. 2 -1 Programma zaterdag 23 maart 1996 V.V.O. - Wanssum aanv. 16.30 u. bijeenkomst 16.00 u. Vandaag open ik met de man van de match. Het was voornamelijk zijn ver dienste en het collectief van de ploeg dat we maar met 2 -1 verloren heb ben. Piet Fleurkens keepte vandaag de sterren van de hemel, met vele klasse reddingen hield hij ons in de race. 14 Min. na het beginsignaal wist Holthees de meerderheid uit te drukken in 'n doelpunt, toch was Oostrum niet geslagen door dit doelpunt. Na de rust en wat omzettingen in ons team, kwam V.V.O. beter uit de verf en creeërden zich verschillende kansen, waar uit Theo v.d. Pas vanaf 25 meter met buitenkant rechts (en niet met de punt Chris) 'n prachtig doelpunt maakte 1 -1Het zag er naar uit dat we de 1 -1 stand mee naar huis zouden nemen, we kregen zelfs kansen voor meer. Holthees maakte nog eenmaal 'n vuist en wist via biljardvoetbal nog eenmaal te scoren (ik hoorde dat Piet hier niets aan kon doen) 2 -1Tevens de eindstand. Was het deze week niet Theo v.d. Pas die "alles omver kegel de", dan deed het nu Peter Lepsi! Een mooie "sportieve" wedstrijd met 'n goede scheidsrechter. Tot de volgende week thuis tegen Wanssum. We ho pen hier onze eerste winst binnen te halen, en dat er weer flink wat suppor ters komen zoals vandaag, bedankt. Pierre P.S. Bestuur bedankt. 17

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17