Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel aan God voor de zeer vele abortussen, ook in Nederland 09.00 u. Gest. jaardienst voor de overl. familie Hendriks Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis. Thema: Over Vasten gesproken Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Sanne van den Brink, overl. ouders Lemmens-stevens, overl. ouders Broeren-Kersten, Annie Theeuwen-Derks, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Marco Janssen, Richard Duyn, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel Zondag 08.30 u. Gebroeders Gloudemans, Frank Frederix 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Derde zondag in de Veertigdagentijd We overdenken wat we kunnen doen voor anderen in de Vastenactie. Ondertussen bezinnen we ons op onze eigen leefsituatie. Er is nog heel wat werk aan ons zelf. Het wonderlijke is, dat we ondanks fouten mogen hopen op redding. Echte bekering voert naar Pasen. Attentie voor de Vastenactie! Al is het strenge vasten verleden tijd, toch is het goed daar iets voor in de plaats te stellen, bijv. door een goed werk te steunen. En we dachten dat we 'n heel goed werk steunen als we ook dit jaar weer de opbrengst van de vastenactie aan onze dorpsgenote Zuster Truus Lemmens (werkzaam in Pakistan) overmaken. Zij geeft zich helemaal voor haar lichamelijk en gees telijk gehandicapte kinderen, laten wij dan ook iets van ons afstaan zodat zij haar werk kan blijven voortzetten, al die stakkers wat liefde, vreugde en ge luk brengen. U hoort in het volgende Oostrums Weekblad nog wel wanneer leden van onze Carnavalsvereniging bij U zullen aanbellen voor Uw bijdrage voor Zuster Lemmens. Ik wil ook de volgende week even de klassen van onze school binnenlopen om de kinderen te vragen of zij ook 'n kleinigheidje van hun spaarpotje willen afstaan voor deze ongelukkige kinderen van Zuster Lemmmens; zij kunnen dan onder de Gezinsmis van 16 maart hun bijdrage in een envelopje aanbie den. Ik zou deze actie willen noemen: Kinderen voor Kinderen. Vreugde, dankbaarheid om nieuw leven! Als er in je, iets omkeert op een dag Als je dan ziet, wat je nooit eerder zag Als dromen verand'ren in iets schoons Dan is geluk weer iets héél gewoons! 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7