Jeugddorpencompetitie 1996 Hallo Jongelui, Bij voldoende belangstelling gaat in april de Jeugddorpen competitie weer van start. Zoals voorgaande jaren hopen we dat er ook dit jaar weer veel leden zich hiervoor aanmelden en dat we weer wat prijzen in de wacht kunnen slepen. Je kunt je als team (met minimaal 4 personen) of individueel opgeven. Er wordt gespeeld op de woensdagmiddag vanaf 16.00 uur tot uiterlijk 19.00 uur, te beginnen met de jongste deelnemers. De wedstrijden worden gespeeld in de maanden april, mei en juni. Er wordt gespeeld jongens- en meisjesdubbel, mix en mogelijk ook weer single. De opgegeven teams worden in poules ingedeeld op basis van sterkte. Deelname is gratis en sportiviteit staat voorop. Hoe meer deelnemers zich opgeven, des te meer teams kunnen er gevormd worden, waardoor de com petitie ook leuker en spannender wordt. Natuurlijk kunnen ook "beginners" zich opgeven. Over het vervoer en de begeleiding krijgen jullie nog nader bericht. Hopelijk melden jullie je met velen aan! Je kunt je opgeven middels onderstaand strookje tot uiterlijk zaterdag 9 maart bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 of bij Wiel Cox, Randenrade 79. Opgavestrook Jeugddorpencompetitie Naam 2e teamlid 3e teamlid 4e teamlid Herinnering: Alle deelnemers aan het indoor-openingstoernooi op zondag 3 maart worden om 12.45 uur in tennishal De Schaapskooi verwacht. Attentie!! De algemene ledenvergadering 1996 vindt plaats op dinsdag 12 maart om 20.00 uur in de vergaderzaal van het Allemans Café. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5