Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 2-10 maart Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Wies Janssen, Cor en Toon Thielen, jaardienst Jeu Arts, jaardienst Gerrit Reijnt- jens, jaardienst Piet Peeters, Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans 10.00 u. Toon Muller, gest. jaardienst Gerardus Camps, Jacoba en Rosalia Hillen, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) voor een overl. moeder Voor een zieke, uit dankbaarheid Voor priesterroepingen (met rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel aan God voor de zeer vele abortussen, ook in ons land Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor de overl. familie Min-Verbeek Gest. jaardienst overl. familie Raedts-Verhees, gest. jaardienst Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Vrijdag 1 maart Zaterdag 19.00 u. Zondag Linda Wijnhoven, Erna Gooren (13.30 u.) Rick op den Camp, Frank Janssen, Tom Gielens, Arjan Kempen 08.30 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Rianne Rijshouwer 10.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Suzan Nellen. Tweede zondag in de veertigdagentijd Het evangelie schildert ons het tafereel op de berg Tabor. Daar klonk die stem, die zei: "Dit is mijn Zoon, luistert naar Hem. Veertigdagentijd - naden ken. Kiezen we voor Christus en durven we naar Hem te luisteren?.Het zal inhouden, dat we dan ook zijn levensprogram tot het onze moeten maken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Steun ADOR, steun het jeugdwerk met uw bijdrage. Op voorhand alvast: alle gevers namens Jantje Beton hartelijk dank. En denk eraan, dit jaar dus de collecte al in de week van 10 t/m 16 maart. 11

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11