Kerkberichten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 24 februari - 3 maart Zaterdag 19.00 u. Mia Houba, Jacq. v.d. Munckhof, overl. ouders Broek- mans-Bovee, Joan Kleuskens, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Jeuken en kinderen, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie.(Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor 'n zieke Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. 13.30 u. Woensdag 09.00 u. Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (met rozenkransgebed) Voor 'n goede uitkomst Uitstelling van het Allerheilgste uit eerherstel aan God voor de vele, zeer vele abortussen, ook in ons land Voor dezelfde intentie als hierboven Voor het Bruidspaar Verberkt-Moorrees (Koor Melody) Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Wies Janssen, Cor en Toon Thielen, jaardienst Jeu Arts, Gerrit Reijntjens jaar- dienst, jaardienst Piet Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette, Auke Reijnders, Marlie Schlepers Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duyn, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Vrijdag 1-03 13.30 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren Zondag: Eerste zondag in de veertigdagentijd We krijgen veertig dagen de tijd om ons voor te bereiden op het grootste feest van het kerkelijk jaar. Pasen. Door lijden, dood en verrijzenis overwint Christus het kwaad. Daarmee voltooit onze Heer het verlossingswerk. Dat heilswerk is voor ons bedoeld en het kan daarom niet zonder ons aan ons voltrokken worden. In de veertigdagentijd moeten we toekomen aan bezin ning en bekering en levensvernieuwing; egoïsme, hebzucht en machtsver toon horen daar niet in thuis. uw pastoor 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5