Te Huur In de huiskrant van zaterdag 2 maart 1996 zal de advertentie van de binnenkort voor verhuur vrijkomende woning Jofferspas 4 geplaatst wor den. Enkele exemplaren van de Huiskrant zijn na het verschijnen beschik baar op het adres Mgr. Hanssenstraat 41 HARMONIE0 ptRIS OOSTRUM Maandag 26 febr. 19.00 uur Repetitie leerlingenorkest 20.00 uur Repetitie orkest Inleveren carnavalstenue woensdag 28 febr. Repetitie leerlingen tamboers volgens afspraak 19.30 uur Repetitie tamboerkorps Inleveren carnavalstenue Agenda maart: 2 maart ophalen oud papier zondagochtendconcert bestuursvergadering Limburgs kampioenschap drumbandsolisten Eikenhofkapel Grandorado Loohorst Rommelmarkt 3 maart 14 maart 17 maart 17 maart 31 maart Wisseltrofee Carnavalsoptocht Venray voor Oostrumse Harmonie Ook dit jaar weer hebben we met groot succes deelgenomen aan de optocht in Venray. Voor de derde keer hadden we de 1 e prijs en mochten we de wisseltrofee "meest Carnavalesk muziekgezelschap" in ontvangst nemen. Doordat we deze nu drie keer op een rij hebben gewonnen blijft deze trofee in het bezit van de Harmonie. Zondagochtendconcert Aostrumse Zangkompeneej en Harmonie De Aostrumse Zangkompeneej en Harmonie Sub Matris Tutela geven sa men een zondachtochtendconcert op 3 maart a.s. in de schouwburg te Venray. Het concert duurt van 11.30 uur tot 13.00 uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LI 3 OPGERICHT» 1918

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3