^OARN^lSVÊRéNIGlNG OnSTRj/M As 37ste jeugdprins van Aostrum, Lull en Boshuuze, Graaf van de V.V.O., urste Aostrumse jeugdprins van het Raayland, Baron van de oerstraelende gitaarmuziek. Beej de graasie van Vorst Paul (van Haeren), Nar Sjors (Willems) en de mojje Road is gekoze, Maurice d'n Urste Maurice van Mill Ter gelaegenheid hiervan zal en resepsie gehalde werre ien zaal "de Kar- klingel", Mgr. Hanssenstraat 29, ien Aostrum. Weej beginne nao de hommes urn 11.11 uur en wel op vastelaoveszondag, 18 fibbrewarie 1996. Weej zun ut biezonder op pries stelle ow doar te meuge begroette. Prins, Vorst, Nar en de Raod van Elluf De Vastelaoveskrant en jeugdkaartjes Ook dit jaar heeft de redactie weer gezorgd voor een schitterende krant. Deze is nog te koop op onderstaande adressen. Ook de jeugd-kiender- en peuterkaartjes zijn te koop op de adressen: Randenrade 50 en Valkenkampstraat 10. Jeugdkaartjes: deze zijn bestemd voor de jeugd vanaf groep 7 of vergelijk bare leeftijd. Bals op zaterdag- zondag- en maandagavond en de jeugd- boerebruiloft op dinsdagmiddag in zaal "de Karklingel." Kosten 9,-. Peuter- en kienderbal: op maandag- en dinsdagmorgen in het gemeen schapshuis. Dinsdagmorgen is er tevens een traktatie. Kosten 4,-. Optocht basisschool Deze optocht trekt via de Watermolenstraat, Randenrade, Hoefslag, Kloos terstraat, Asselberghsstraat, Vlasakker, Geijsterseweg, Wittevrouwenstraat, Valkenkampstraat en terug via de Watermolenstraat. Bij het "Aostrums Bolwerk" wordt rond 13.30 uur de vastelaovend 1996 officieel geopend door Prins Rien 1 en Jeugdprins Maurice 1. Zondag 18 februari Receptie Jeugdprins Maurice 1 in café-zaal "de Karklingel" aanvang: 11.11 uur. 17 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17