23 nov. Caeciliaviering Harmonie 24 nov. Intocht St. Nicolaas Harmonie 28 nov. Sjaaltjes knopen. LVB dec. Kerststukjes maken. LVB 10 dec. Vergadering Bowling Dorpsraad 19 dec. Kerstavond. LVB 24 dec. Kerstconcert Harmonie 30 dec. Wafelavond. LVB -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste bewoners van Oostrum Na diverse goed gelopen activiteiten en na een aantal afgelaste activiteiten wegens te weinig op komst hebben we besloten (na een aantal ver gaderingen en twee algemene leden vergaderin gen) dat er op dit moment toch onvoldoende animo is voor doorgaan met de Aide Beek als buurtvereniging. M.i.v. '96 heffen wij onszelf dan ook op. Over meer details krijgen alle leden nog nader bericht. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Te koop Wandelwagen drie in een Maxi Cosi Wipstoeltje Badje met standaard Babyflesverwarmer alles voor 450,— Asselberghsstraat 13, tel. 589 799. Opgave dorpencompetitie: laatste mogelijkheid. Wilt u in april, mei, juni ook graag eens het weekend op de tennisbaan? Geef u dan nu op voor de dorpencompetitie! We hopen dit jaar met minimaal 3 teams aan de dorpencompetitie deel te nemen. We kunnen op verschillende wedstrijdniveaus nog mensen plaatsen. Vooral mannen zijn nog nodig, maar ook vrouwen zijn van harte welkom. Heeft u interesse om mee te doen, bel dan direct met Marij Camps (tel. 571 484). Opgave is mogelijk tot uiterlijk vrijdag 16 februari. 11 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11