Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 3-11 februari Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Nel v.d. Berg-Linskens, Ide Min, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans, Antoon Janssen Piet Janssen en overl. familie, Frans Poels en echtge note, overl. ouders Loonen-van Rens, deken Loonen, overl. ouders Hendrix-Geurts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Voor 'n zieke Uitstelling van het Allerheiligste Om eerherstel te brengen aan God voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan o.a. door de vele abortussen ook in ons land Voor dezelfde intentie als hierboven Martin Moorrees, Wim Versleijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse famlie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Els Basten, Loes Kessels, Erna Gooren, Laura Op den Camp Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duyn, Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette 10.00 u. Simone Geraedts, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk om de verwarming brandend te houden. Blasius-Zegen Zaterdag gedachtenis van de H. Blasius. Onder deze H. Mis zullen de kaar sen gezegend worden voor de Blasiuszegen met het volgende gebed: "God, onze Vader, Heer van alle leven, wij prijzen en zegenen U en vragen U: zegen deze kaarsen en schenk hulp aan allen die op de feestdag van de heilige Blasius hier bijeengekomen zijn. Behoed hen voor ziekte en zonde en leid hen ongedeerd door alle gevaren van het leven. Na de H. Mis van zater dag wordt de Blasiuszegen gegeven aan allen die dit willen. Zaterdag 09.00 u. 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5