11 febr. 12 febr. 18 febr. 18 febr. 19 febr. 20 febr. Generale repetitie carnavalsconcert Carnavalsconcert Eikenhofkapel Carnavalsmis Carnavalsoptocht Oostrum Carnavalsoptocht Venray Eikenhofkapel Boerebrulluft Mark Clephas Frank Janssen Noud v.d. Mortel Jeugddivisie Jeugddivisie 3e divisie 1e divisie Drumband solistenconcours zondag 28 januari te Kessel Afgelopen zondag hebben 5 tamboers deelgenomen aan het federatief solistenconcours. Onze deelnemers hebben de volgende resultaten behaald: Bart Rutten Jeugddivisie 45,5 pnt. 2e pr. Tom Vermeulen Jeuaddivisie 46 pnt. 2e pr. 48 pnt. 1e pr. 48 pnt. 1e pr. 54 pnt. 1e pr. met promotie en lof der jury Gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Oostrum, 29 januari 1996 Beste Muziekvrienden, De Carnaval staat weer voor de deur. De carnavalspakken worden uitge deeld op maandag 5 februari en op woensdag 7 februari a.s. Zoals jullie weten bedragen de kosten 10,- per kostuum. Bij inlevering van het kostuum, in goede staat, krijgen jullie hiervan 5,- terug. Aangezien elk kostuum bestaat uit vijf losse delen willen we dat jullie een tas of een zak meebrengen om het mee naar huis te nemen. Dit voorkomt dat er iets kwijt raakt. Na de Carnaval, nJ. op 26 en 28 februari, moeten de kos tuums weer worden ingeleverd. De kostuums moeten in die week weer naar Helmond worden teruggebracht. Namens het bestuur, Karla Op den Camp o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- .O.V.3. M V N N Dames, Op dinsdag 6 februari a.s. geeft de Vereniging voor crematie A.V.V.L. een avond over crematie. Dit door middel van een spreekbeurt met als thema "Dood: Een taboe of vooruitzien?" De lezing wordt ondersteund door een unieke videodocumentaire over de keuzemomenten bij een uitvaart. Aan sluitend wordt er een film vertoond over de fietsvierdaagse. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Het bestuur 3 u u w w

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3