Boerenbruiloft 1996 Zoals bekend organiseert de OOZO dit jaar in het kader van haar 40-jarig bestaan, de boerenbruiloft. Er wordt hard gewerkt om hiervan een fantastische happening te maken. Zaterdag 3 februari, tijdens het Aldewieverbal, wordt het bruidspaar, de gevaders en gemoeders, alsmede de getuigen aan u voorgesteld. Bespreek alvast uw babysit, want dit mag u niet missen! Carnavalsdinsdag vindt in het gemeenschapshuis een Alderwets gezellige Boerenbruiloft plaats. Hierna brengen wij gezamenlijk een bezoek aan het Allemanscafe en Café/zaal de Karklingel. Dinsdagmorgen wordt er door Manders Verhuur een tent gebouwd aan het gemeenschapshuis. In deze tent serveren wij U om ca. 19.00 uur een Limburgse koffietafel waar iedere bourgondier c.q. liefhebber van het goede C der aarde, spontaan het water uit de mond loopt. Wat te denken van: Kaoje, Parsvlejs, Schaenk, Boereleverworst, Balkenbreej en Bloedworst, Goei Botter en Kiës, Brödjes, Pruumkesmik en Krintemik. Koffie en Tieje. En dat alles in een uiterst sfeervolle omgeving! Als klap op de vuurpijl vindt 's avonds het boerenbal plaats. Heerlijk! De kosten hieraan verbonden bedragen: entree boerenbruiloft 5,00 entree boerenbal 5,00 limburgse koffietafel 7,50 Een combikaart kost slechts 15,00 (leden van de carnavalsvereniging hebben vrij entree bij de boerenbruiloft en het boerenbal, zij betalen voor deze combikaart 7,50) Kaartenverkoop: Tijdens ut Aldewieverbal Zondag 4 febr. en zondag 11 febr. van 11.00-13.00 uur s. ien zaal de Karklingel Verder kunnen niet leje van de Karnevalsvereniging nog kartjes köpe tot uterlijk 13 febr. bij Jan de slegter, Herman den bekker, Math de schilder en bej de melkboer. Wij vertrouwen op uw komst, want: "Thuusblieve is misse! en Misse is nevve ut potje pisse!" Namens de OOZO, Math. Arts, Ceremoniemeester 19

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 19