Jeugdprinsenbal "De Karklingels" Oostrum Om 20.11 uur zaterdag 27 januari hebben jeugdprins Floor I, Vorst Bob en Nar Roel afscheid genomen van de Oostrumse jeugd. Ze hebben zich weer gewoon als Floor Crijns, Bob van Mil en Roel Kessels tussen hen gemengd. De bedoeling om hen op vakantie te sturen en daar een nieuwe jeugdprins te vinden werd wreed verstoord door de plaatselijke antiekhandelaar. Een 9-tal andere werd met verschillende bestemmingen op vakantie ge stuurd. Ze gingen naar warme en koude oorden en moesten daarna natuur lijk laten zien wat ze gedaan hadden. Het was hen allemaal gelukt en er werd dus een nieuwe prins aangekon digd. Of hij uit het grote zandkasteel te voorschijn zou komen of uit de super sneeuwman was nog een raadsel. Het antwoord liet niet lang op zich wachten en onder een oorverdovende lawine zakte de sneeuwman in elkaar en daar stond de nieuwe Jeugdprins van Oostrum, Lull en Boshuuze Maurice d'n Urste (van Mill) Uit het zandkasteel kwamen toen nog de nieuwe Vorst Paul (van Haeren) en Nar Sjors (Willems) te voorschijn. Oostrum heeft een nieuw prinselijk jeugd trio. Dus de vastelaovend kan beginnen. o^o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aldewieverbal Zaterdag 3 februari 1996 Zaterdag 3 februari 1996 wordt in het gemeenschaphuis van Oostrum het aldewieverbal gehouden. Deze avond is voor jong en oud toegankelijk en de aanvang is: 20.30 uur. In het kader van het 40-jarig jubileum van de OOZO wordt de boerebruiloft dit jaar door hun georganiseerd. Rond 22.11 uur zal ceremoniemeester Math Arts het boerebruidspaar aan het publiek voor stellen. Tot 3 februari a.s.üü! Op carnavalsdinsdag wordt een echte "alderwetse" Limburgse koffietafel aangeboden aan degene die hiervoor een entreebewijs hebben. Deze Lim burgse koffietafel wordt gehouden in een tent die bij het gemeenschapshuis wordt opgezet. De entreekosten zijn: entree boerebruiloft 5,00 entree boerenbal 5,00 Limburgse koffietafel 7,50 Een "combikaart" kost slechts 15,00 16 C.V. "de Karklingels" Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 16