VerdrietVreugde! De afgelopen week 'n week van grote tegenstellingen. Verdriet en vreugde liggen vaak dicht bij elkaar. Maandag 8 januari werden we opgeschrikten stil toen we vernamen dat Sanne van den Brink, van Oosterthienweg 10, de school niet meer had kunnen bereiken en... ook niet meer thuis kwam. Plotseling en onverwacht en zonder afscheid nam dit kleine, lieve meisje van 9 jaar afscheid van dit leven. Sanne speelt en zingt nu voor Gods aanschijn, overgelukkig. Maar haar ouders blijven achter met onnoemlijk veel pijn en verdriet, want Sanne was voor hen hun grootste rijkdom, 'n stukje paradijs op aarde. Moge zij in hun geloof de kracht vinden om moedig verder te leven. Twee dagen later, woensdag 10 januari, blij nieuws, overgelukkige ouders. Op één dag werd Oostrum 3 kinderen rijker. Dinsdag 9 januari bij mijn bezoek aan de zieken in het ziekenhuis kwam ik ook bij 'n gezonde zieke: Mariet Wismans-van Ooi, van Stationsweg 165, zij straalde toen al van geluk want ieder ogenblik kon zij haar eerste twee kin deren verwachten, zij hadden zich al duidelijk aangekondigd, maar zij ver langde hen nu ook te zien. En daags erop kwam het bericht van Martien en Mariet Wismans dat zij zich vader en moeder mochten noemen van twee schatten van kinderen: een zoontje Marijn en een dochtertje Aniek. En op dezelfde dag werden ook Frank en Marlij Driessen-de Haart, van Vlasakker 3, verblijd met hun eerste kind, een dochtertje Eline. Vanzelfsprekend bij beide families grote vreugde en blijdschap, leder kind is een wonder en dat voelen ouders heel zeker aan bij 'n eerste kind. Zij heb ben op het eerste ogenblik waarschijnlijk geen woorden gehad om hun vreugde en blijdschap uit te spreken, maar hun ogen hebben het wel duide lijk gemaaktzoiets geweldigs, zoiets moois, en dat is ons kind. Vreugde en blijdschap, maar er is ook alle reden om dankbaar te zijn. Ze kwamen toch regelrecht uit Gods handen, ook al hebben jullie het bewust gewild en waren zij de vrucht van jullie heerlijke, wederzijdse liefde. Ik hoop dan ook dat jullie samen al vóór dat jullie de vele bezoekers bedankt hebben voor hun felicitaties, bloemen en cadeaus, een innig gemeend "Dank U wel" tegen God hebben gezegd. Daar had Hij recht op. En nu aan jullie de heer lijke, maar ook geweldige taak en opdracht om deze kinderen op te voeden voor Hem. Mogen jullie hen altijd voor blijven gaan op de weg naar God. Martien en Mariet van harte gefeliciteerd met jullie tweeling, met Marijn en Aniek. En ook Frank en Marlij van harte gefeliciteerd met jullie eerste kind, met Eline. Moge zij voor jullie altijd een grote vreugde blijven. Uw pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7