mmm 1996 Aktie kerkbalans 1996 In de weken van 14 t/m 20 januari en 21 t/m 27 januari a.s. wordt de jaar lijkse landelijke Aktie Kerkbalans 1996 gehouden. Deze aktie wordt gehou den door en met ondersteuning van de in Nederland deelnemende Kerk- qenootschappen. Uitvoering geschiedt echter volledig in de plaatselijke parochies en de bijdragen komen ook volledig ten goede aan de plaatselijke parochie. Ook onze parochie sluit zich bij deze aktie aan. Een groot aantal vrijwilligers uit onze parochie zal in de week van 14 t/m 20 januari een gesloten enve loppe bij u bezorgen, met daarin o.a. een verzoek tot deelname voor 1996 alsmede een retour-enveloppe. In de daarop volgende week van 21 t/m 27 januari zullen dezelfde mensen de gesloten retour-enveloppe weer graag bij u ophalen. Wij willen u vriende lijk vragen deze retour-enveloppe in die week alvast gereed te willen leggen, u zult er onze vrijwilligers zeer terwille mee zijn. Bij voorbaat danken wij u voor uw medewerking. Inmiddels is het jaar 1995 afgesloten. Dankbaar mag worden vastgesteld dat ook in het afgelopen jaar sprake is geweest van een grote mate van betrok kenheid bij het plaatselijke parochie gebeuren. Met opnieuw ieders daad werkelijke hulp en betrokkenheid in 1996 mag ook dit jaar met vertrouwen 0 tegemoet gezien worden. Op 21 maart a.s. zal de jaarlijkse parochie-vergadering gehouden worden. Tijdens deze vergadering zal door het Kerkbestuur verantwoording worden afgelegd over het gevoerde beleid en zal bespreking plaats hebben van de jaarcijfers over 1995. In dit weekblad zullen we daar tezijnertijd uitvoerig op terug komen. Mocht u echter nu al vragen hebben, dan kunt u te allen tijde kontakt opnemen met leden van het Kerkbestuur of Financiële Commissie. Het kerkbestuur en de Financiële Commissie van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17