limburgse vrouwenbeweging Zoals op de jaarvergadering besproken bieden wij onze leden voor dit jaar de volgende cursussen aan: Pottenbakken Docente Netty Jeuken, tel. 58 26 66, Geeststraat 3. Onkosten 12,50 per avond exclusief bakken en glazuren. Inclusief materiaal. Keuze uit voor- of najaar. Met of zonder raki techniek. 6 lessen, eventueel verlenging. Kan op maandag, dinsdag of donderdagavond. Niet op woensdag. Buitenlands koken Gegeven door Jose Janssen in Tienray in de Kookkelder. Aanvang cursus: september of eind oktober. Aanvangstijd: 18.00 of 20.15 uur. Beschikbare dagen; dinsdag, woensdag of donderdag. Kosten 165,- voor 6 lessen. Bloemschiken Hetzelfde als afgelopen jaar. Onkosten: 20,00 voor 4 lessen. Kaarten maken Nel Vollenberg. Kan op woensdagavond in het Ador gebouw. Onkosten nog niet exact bekend, 1,00 per kaart lesgeld. Dit ligt aan het aantal deel nemers. Degenen die zich niet hebben opgegeven op de jaarvergadering kunnen dit alsnog doen, maar wel zo spoedig mogelijk. Uiterlijk voor 1 februari. Wilt u wel vermelden aan welke avond en eventueel hoe laat u de voorkeur geeft. U kunt zich opgeven bij onze secretaresse Bergi Direks, tel. 58 10 96. Als u niet op de jaarvergadering bent geweest en u heeft de contributie nog niet betaald, wordt u vriendelijk verzocht deze zo spoedig mogelijk over te maken op rekeningnr. Rabo 14.00.93.613 t.n.v. LVB Oostrum. U kunt de contributie ook betalen aan een bestuurslid bij u in de buurt. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Namens het bestuur, M. Wilms-Janssen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13