Het Venrays Mannenkoor komt naar Oostrum Het is een traditie geworden om in het jubileum-jaar van ons koor een concerttour te maken langs alle kerkdorpen. We bestaan 85 jaar en hebben 105 actieve en enthousiaste leden. Gezongen wordt een breed repertoir van traditionele tot modern en populair. Als gerenommeerd koor willen we een duidelijke plaats innemen in het Venrayse cultuur-patroon. De optredens vinden in - en buiten de regio plaats, niet alleen in concertzalen en onze eigen schouwburg maar ook in onze kerken. Het huidige bestuur heeft een omvangrijk vernieuwingsprogramma ontwikkeld maar wenst ook goede reeds bestaande activiteiten te continueren. Een van deze items is het zingen van de H. Mis of Hoogmis in de kerken van de tien dorpen. Ten gehore gebracht worden veelal de vaste gezangen nl. "Die kleine Orgelmesse" van de componist Haydn, of een keuze uit geestelijke en niet geestelijke muziekstukken. Nieuw is dat het V.M.K. na de kerkdienst in het A.M.C. een populair programma brengt het z.g.n. bar- arrangement. We willen het dan gewoon even gezellig maken. Maar we willen ook een ontmoetingsplaats maken voor koor en nieuwe, vooral jonge leden. Het V.M.K. heeft behoefte aan nieuwe vooral jonge leden, (tot max. 50 jaar!!) De drempel tot toetreding willen we zo laag mogelijk maken aldus voorzitter en p.r. -man Wim van Osch. Voor deze kerkdorpen-tour is een speciale aanmeldingsbrochure gemaakt zodat nieuwe, kandidaat-leden, zich gemakkelijk kunnen melden c.q. aanmelden. Tot slot: De toegang is natuurlijk gratis, het is n.l. een geschenk aan u van het Venray's Mannenkoor!! Datum: zondag 14 januari. Hoogmis van 10.00 uur. Vanaf 11.00 uur in "Allemanscafé" een gezellig bar-concertje. U bent van harte uitgenodigd! Bestuur en leden V.M.K. W. van Osch -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerstboomversnippering Kerstboomversnippering De kerstboomversnippering vindt dit jaar plaats op zaterdag 13 januari van 10.30-11.30 uur bij de Oude Watermolen. Voor elke hele kerstboom I wordt 1 lot verstrekt. De trekking van de loterij vindt plaats op het politie- bureau door de chef van de basiseenheid Venray. De winnende nummers worden bekend gemaakt in Peel en Maas en in Ide dorps- en wijkbladen. 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7