4> Py^CAmAVAÓVe^H\QHG OoST^UAi V Miriam Aarts wint liedjesmiddag Toen Prins Henri om 15.00 uur het startsein gaf voor de 8e liedjesmidddag, was het gemeenschapshuis volgestroomd. Ber en Jeu, verkleed als de "vliegende reporters", presenteerden het programma op hun bekende en ludieke manier. De zeven deelnemers presenteerden zich twee keer aan het publiek. Liefst zes nummers werden ondersteund door de Eikenhofkapel. Bedankt hiervoor! De onderlinge verschillen waren zeer klein en dat maakte het voor de jury, onder leiding van Prins Henri I, extra moeilijk. Nadat de "Orde van Verdiensten" aan Sjraar Vermeulen was uitgereikt maakte Prins Henri I aan alle spanning een eind door de winnaar bekend te maken. Winnaar werd: Miriam Aarts met het liedje "Kom ien mien aerm". Nadat zij het winnende liedje nogmaals ten gehore had gebracht kon Prins Henri, voor een volle zaal, deze gezellige middag afsluiten. Deelnemers, organisatie en publiek, bedankt!! Cassettebandjes De zeven liedjes zijn inmiddels op een muziekcassette gezet en worden op de zittingsavonden te koop aangeboden. Verder zijn deze cassettes te koop bij het Allemanscafé, café De Karklingel en op het adres Geeststraat 4. Zitting Vrijdag 12 en zaterdag 13 januari zijn de zittingsavonden. Het Gemeenschapshuis is om 19.00 uur open. Vanaf 19.30 uur zorgt de Eikenhofkapel voor stemmingsmuziek. Veel plezier! Vastelaovesmemt in Oostrum Op zondag 14 januari organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezellige "vastelaovesmemt" in het gemeenschapshuis te Oostrum. 12 STRUM UJB|

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12