7. Samenstelling Dorpsraad 8. Rondvraag sluiting Wij wensen u allen voor u en uw gezin een gezond en voorspoedig 1996 toe. Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers, voorzitter. Samenvatting van de openbare vergadering van de dorps raad d.d. 12 december 1995 - Vergadering neemt kennis van de ingekomen stukken, zoals: brief van Gemeente Venray inzake eventuele verplaatsing Sportpark. Conclusie: op dit moment nog geen duidelijkheid, ondanks recente persberichten. - Structuurplan en Bestemmingsplan Buitengebied: in genoemd rapport wor den wederom de voor- en nadelen van de lokaties I, II en III tegen elkaar afgezet. De voorkeur wordt uitgesproken voor lokatie III, terrein tussen Geysterseweg en Mgr. Hanssenstraat, gesitueerd achter Raedts Bouw bedrijf richting Oostrumse Beek. In genoemd ontwerprapport is sprake van een nieuwbouwcontingent voor Oostrum van 79 woningen tot het jaar 2005. Vastgesteld wordt dat Oostrum thans niet over bouwcapaciteit be schikt. De dorpsraad zal de ontwikkelingen nauwgezet volgen. - De Sinterklaasviering is goed verlopen. De jaarlijkse huis-aan-huis actie bracht ditmaal 2.094,- op 1.960,- in 1994). Nadat alle uitgaven voor de Sinterklaasviering op school en in het gemeenschapshuis zijn voldaan, resteert nog een voldoende batig saldo bestemd voor een kerstpakket voor langdurig zieken en hoogbejaarden. Op zondag 24 december 1995 zullen deze attenties bezorgd worden. - De Kerstboomversnippering zal dit jaar plaatsvinden op Zaterdag 13 januari. Opgemerkt wordt: aan de late kant. - Uit diverse reacties blijkt er al langere tijd een zeker onbehagen te bestaan tussen enkele verenigingen en de Stg. Gemeenschapshuis. Reeds in eer dere vergaderingen kwam dit punt ter sprake. Het overleg tussen partijen heeft niet geleid tot een verbetering van de onderlinge verhoudingen. De dorpsraad betreurt dit in hoge mate. Besloten wordt om het Stichtings bestuur schriftelijk van onze zorg op de hoogte te stellen. Wij hechten grote waarde aan een goed functionerend verenigingsleven; het gemeen schapshuis heeft hierin een belangrijke taak. Als dorpsraad erkennen wij de eigen verantwoordelijkheid van het stichtingsbestuur. - Een tweetal leden van de dorpsraad hebben te kennen gegeven op per soonlijke redenen per 1 januari 1996 hun lidmaatschap op te zeggen. De vergadering respecteert dit besluit, maar het wordt wel betreurd.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3