Jo Magermans wint wederom driebanden-toernooi S.N.A. Voor de 3e keer in successie heeft Jo Magermans het driebanden-toernooi van S.N.A., tussen Kerstmis en Nieuw jaar, gewonnen. Dit betekent niet dat de concurrentie zo slecht staat te spelen, maar Jo weet zich elk jaar zoveel te verbeteren, zodat hij weer met de hoogste eer kan gaan strijken. Spannend was het toernooi wel weer. In de poule van de latere kampioen, moest een barrage gespeeld worden om de 1e en 2e plaats door Jo, en Pieter Verhagen. Jo, die zijn enige wedstrijd in de voorronde van Pieter had verloren, was deze keer de beste. In de andere poule was het nog spannen der. Liefst 4 spelers (H. v. Dijk, H. Lenssen, T. v.d. Venne en J. Wijnhoven) moesten 2 barrages spelen totdat de uiteindelijke half-finalisten bekend waren. Als eerste eindigde Hans van Dijk, en Harry Lenssen werd tweede. De halve finales, Jo tegen Harry en Hans tegen Pieter, waren gelijkopgaan- de wedstrijden, die uiteindelijk Jo en Pieter als winnaars kenden. Voor de 3e keer stonden beide tegenover elkaar, tussenstand 1-1. Wie zou het beste slotaccoord spelen. Jo inmiddels gewend aan spanning bij het driebanden (hij speelt in ons driebanden-team), was wederom in de finale goed op dreef en wist verdient voor de 3e maal het toernooi te winnen. Jo, voor de 3e maal, van harte gefeliciteerd. Eindstand: 1. Jo Magermans 2. Pieter Verhagen 3. Hans van Dijk 4. Harry Lenssen De resterende prijzen werden als volgt verdeeld: Poedelprijs: J. Cornelissen Hoogste serie: G. Vermuelen (5) Kortste partij: J. Magermans (11 car in 12 brt) Enkele bijzonderheden die nog vermeld dienen te worden: - De prijs voor de kortste partij is alleen voor de voorrondes. De strijd om de 5e plaats werd gewonnen door Michel van Dijk, die maar 11 beurten nodig had. - Extra prijzen voor de nrs. 1 t/m 4 werden geschonken door Lambert. Bedankt. - Hoogste partij-gemiddelde gespeeld door Harry Lenssen: 1,214 Laagste partij-gemiddelde gespeeld door G. de Haart: 0,000 (nul, nul nul nul) - Wat nog nooit was voorgekomen: een van de ballen werd, na een botsing met de verwarming, geblesseerd. Beterschap. Al met al weer een geslaagd toernooi met een terechte winnaar en een waardig einde van 1995. 13 BILJARTCLUB S.N.A. 7S

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13