"Vierde Vaslaovesmernt" in Oostrum Op zondag 14 januari a.s. organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezel lige "vastelaovesmernt" in het Gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oostrum. Op de vastelaovesmernt kan eenieder, die iets wil kopen of ver kopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding, terecht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, maskers, decoraties, muziekinstru menten en praalwagens. De ervaring leert dat het aanbod van hoge kwaliteit is en u zich voor een aantrekkelijke prijs voor de komende dolle dagen in een bijna nieuw jasje kunt steken. Als u liever niet zelf in een stand plaatsneemt, kan de verkoop via de organi satie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maximaal vijf artikelen) aan de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Van de opbrengst per artikel gaat 2,50 naar de organisatie. Het restbedrag wordt aan u uitgekeerd. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aanbieden. In dat geval wordt u verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de orga nisatie (tel. (0478) 584 079). Ook voor de algemene informatie over de markt kunt u de organisatie bellen. De enige echte oergezellige vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven. Graag tot 14 januari aanstaande in Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 21 december hebben we onze jaarlijkse kerstavond. We beginnen om 19.30 uur met een adventsviering. Hierna komt de toneel vereniging "Kom op" uit Holthees met een kersttoneelstuk, met als titel "Een lieve bemoeial". Na afloop hebben we nog een gezellig samenzijn onder het genot van een glaasje bowl. Wafelaktie Degenen die zich opgegeven hebben voor het bakken moeten om 09.00 uur bij B. Direks, Spurkterdijk 12a, zijn, voor de verkoop om 17.30 uur bij M. Verheijen, Geeststraat. Ook die zich niet opgegeven hebben, kunnen nog bakken of verkopen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging 17

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 17