Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u 09.00 u 08.30 u 09.00 u 15.00 u Zaterdag Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.v. O.L. Vrouw van Oostrum EERSTE VRIJDAG VAN DE MAAND Uitstelling van het Allerheiligste Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid 19.00 u. Overl. ouders Graat-Verhaag, overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Els Basten, Loes Kessels, Auke Reijnders, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Gebroeders Gloudemans, Frank Frederix Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Rianne Rijshouwer, Annemiek Moraal, Marlie Schlepers, Mieke Emons Marco Janssen, Richard Duyn, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura op den Camp Kerst- en Nieuwjaarswens namens ons Kerkbestuur en onze Financiële commissie Moge het Kerstfeest 1995 voor U persoonlijk, voor Uw gezin, voor al Uw dierbaren een bron van vrede, vreugde en licht zijn. Tevens wensen wij U allen een hoopvol, zonnig en vreugdevol 1996. Onze dank gaat uit naar iedereen die, hoe dan ook, in het afgelopen jaar hun medewerking - en die was groot en bemoedigend - hebben gegeven voor onze kerk, voor onze parochiegemeenschap. Hartelijk dank en fijne feestdagen, uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Langs deze weg willen wij alle leden, vrienden en bekenden en alle inwoners van Oostrum Zaterdag 30 dec. 19.00 uur Zondag 31 dec. 08.30 uur 10.00 uur 19.00 uur Maandag 1 jan. 08.30 uur 10.00 uur hele fijne Kerstdagen toewensen en een in alle opzichten goed en gelukkig Nieuwjaar. Bestuur Vlasbloem Oostrum 15 O w i

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 15