H. Mis en de Hoogmis om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons Herenkoor. Ziekencommunie ledereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de kerk te komen, stellen we graag in de gelegenheid om de H. Com munie thuis te ontvangen op de Eerste Kerstdag na de Hoogmis. Laat het even weten op de pastorie: tel. 581 254. Kerstgeschenk voor onze Oostrumse missiezuster: Truus Lemmens Laten we in de Kersttijd heel dicht bij haar zijn, bij onze dorpsgenote die ge weldige zuster Truus Lemmens. Zij heeft ontzettend veel achtergelaten, haar familie, haar vrienden en kennissen, 'n gemakkelijk leventje om zich hele maal in te zetten en te geven voor de armste, gebrekkigste medemensen, leder jaar hebben de bewoners van Oostrum haar nog een vorstelijk kerst geschenk kunnen aanbieden in de vorm van een bedrag in geld dat haar persoonlijk wordt overhandigd. En zij was altijd bijzonder dankbaar voor Uw gaven. Als we allen een steentje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan haar overmaken en kan zij haar kinderen, die honderden stumpertjes weer blij maken met iets extra's. U kunt Uw bijdrage vanaf zater dag storten in de offerblok achter in de Mariakapel. Vergeet haar niet. Hartelijk dank! Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 31 december - 7 januari 1996 Zondag Maandag 08.30 u. 10.00 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Gest. jaardienst overl. familie van Heijster, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, uit dankbaarheid (Gem. koor) 19.00 u. OUDEJAARSAVOND Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten in het jaar 1995, voor vrede in de wereld, voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, voor priesterroepin gen, voor 'n levende kerk in onze parochie (Koor Har mony) NIEUWJAARSDAG 08.30 u. Om Gods zegen over 1996, uit dankbaarheid overle denen van 1995 10.00 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, om Gods zegen over het jaar 1996, voor 'n "Levende" kerk in onze parochie, voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, voor priesterroepingen, uit dank baarheid (Orgelspel) Dinsdag 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13