Donderdag 09.00 u. Tot bijzondere intentie Vrijdag 08.30 u. UITSTELLING VAN HET ALLERHEILIGSTE 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Zaterdag 19.00 u. Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Loes Kessels, Els Basten, Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven Zondag 10.00 uur Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer 19.00 uur Judith Philipsen, Maud Lepsi, Susan Janssen, Lieke ten Brummelhuis 22.30 uur Marco Janssen, Richard Duyn, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel Maandag 10.00 uur Susan Frederix, Erna Gooren, Laura op den Camp, Simone Geraedts Dinsdag 08.30 uur Rick op den Camp, Frank Janssen, Bart Direks, Frank Frederix 10.00 uur Danielle Wijnen, Annemiek Moraal, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel De kerkdiensten met de Kerstdagen De Kerstgezinsmis - zondag 24 december om 19.00 uur. Het thema van deze viering is: "De Boodschap van Kerstmis". Veel kinderen van onze basisschool doen aktief mee aan deze viering. Het zal een viering worden met volop licht. Voor deze gezinsmis zullen leden van onze gezins mis-commissie U een boekje gratis aanbieden, waarin de volledige tekst van de viering staat afgedrukt, alsook alle liederen die door allen kunnen worden meegezongen. Deze viering zal worden opgeluisterd door ons koor "Har mony" en het versterkt jeugdorkest van onze Harmonie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek. Er zijn geen plaatsen gereserveerd, behalve de eerste banken rechts en links voor degenen die meedoen aan het kerstspel. De Nachtmis Zondagavond om 22.30 uur de nachtmis. Een tekstboekje zal U gratis wor den aangeboden. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd koor en onze Harmonie. Vanaf 22.00 uur Kerstmuziek. Er zijn geen plaatsen ge reserveerd, behalve de eerste bank links voor gehandicapten. Eerste Kerstdag Maandag - Eerste Kerstdag - is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. Tweede Kerstdag Tweede Kerstdag - dinsdag 26 december is er 's morgens om 8.30 uur een 11

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11