Derde zondag van de Advent We naderen het Kerstfeest en daarom klinkt, nog ingehouden, de oproep: "Verheugt U!". Nog een volle week van voorbereiding hebben we. Die zullen we dan ook nog moeten benutten om vooral ons zelf klaar te maken voor een hernieuwde komst van de Heer in en onder ons. Het thema van de weekenddiensten is: "Volharden in vertrouwen". Het Rijk van Christus groeit in het verborgene. Het gebeurt in mensen, kortbij en veraf. In de eigen parochie zijn er mensen, die bezig zijn met Kerk en wereld, met liturgie, met zieken, met mensen in nood. Geduld en moed wordt gevraagd van ons, Christenen, zeker in deze nogal troebele tijd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op donderdag 28 december a.s. voeren wij nog een keer ons succesvolle toneelstuk "Het Veenspook" op, en wel in bejaardencentrum Het Schuttersveld te Venray. Aanvang van de avond is 19.30 uur. Om het geheugen een beetje op te frissen houden wij op donderdag 21 december nog een repetitieavond om 20.00 uur in "De Karklingel". Tot dan! Op zondag 28 april 1996 wordt er in de schouwburg te Venray een toneelmanifestatie gehouden onder leiding van het L.F.A. Onze toneelclub doet hier ook aan mee. Heb je interesse of wil je nadere informatie, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Netty van Reenen, telefoon 581 562 Met vriendelijke groeten, Netty van Reenen, secr. toneelclub de Vlasbloem P.S. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ,^C\RN/\v//4l5V€R€NlGlNG f'esM OoStRu/V1 Op vrijdag 12 januari en zaterdag 13 januari 1996 worden de zittingsavonden gehouden in het Gemeenschapshuis te Oostrum. De leden van onze vereniging hebben tot en met zaterdag 16 december de mogelijkheid om in het bezit van een entreekaart te komen (Randenrade 50). Zondag 17 december a.s. Vrije verkoop van entreekaartjes van 11.00 tot 13.00 uur in het Allemanscafé. Daarna op het adres Randenrade 50 te Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9