limburgse vrouwenbeweging Woensdag 20 december is de laatste les van de bloemschikcursus, aanvang 20.15 uur in het Ador-gebouw. We gaan een kerststukje maken. Meebrengen: pot of vaas ±20 cm doorsnee, verschillende soorten groen, conifeer, klimop met bessen, taxus, primus, klimopblad. Verder o.a. skimmia, kleine peertjes, appeltjes, noten, kaneelstikjes, koperdraad, jute, lint, kerstballen, eventueel kaarsen, mesje, draadtang en snoeischaar. Donderdag 21 december hebben we onze jaarlijkse kerstavond. We beginnen om 19.30 uur met een adventsviering. Hierna komt de toneelvereniging "Kom op" uit Holthees met een kersttoneelstuk met als titel "Een lieve bemoeial". Na afloop hebben we nog een gezellig samenzijn onder het genot van een glaasje bowl. Attentie Gaarne zo spoedig mogelijk de opgaves van de wafelactie inleveren. Uiterlijk tot 17 december. Wij rekenen op jullie medewerking, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Beste jonge mensen van Oostrum De carnaval moet nog beginnen, daarom is op 3 januari a.s. de bijeenkomst voor de Jeugdraad van Elf en de Jeugdboerenbruiloft. Via deze weg willen we een oproep doen voor deelname aan de Jeugdraad van Elf (meiden die we voor het tweede jaar naar de middelbare school gaan) óf deelname aan de Jeugdboerenbruiloft (jongens en meisjes die voor het eerste jaar naar de middelbare school gaan). Heb je interesse in de Jeugdraad van Elf, kom dan op 3 januari om 18.30 uur naar de Karklingel. Voor de Jeugdboerenbruiloft om 19.00 uur. Heb je interesse, maar ben je verhinderd, neem dan contact op met Auke (513 998) óf Annemie (582 330) Tot dan, Auke, Annemie, Miriam, Marlies en Renate Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 15

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 15