28 nov. Sjaaltjes kopen. M.R. LVB dec. Kerststukjes maken. LVB 19 dec. Kerstavond. LVB 30 dec. Wafelavond. LVB -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- V.V.O. Oudijzeraktie V.V.O. Zaterdag 16 december Verenigingen opgelet! Willen de verenigingen, die hun agenda voor het 1e half jaar van 1996 al gereed hebben, deze reeds insturen naar de redactie van het Oostrums Weekblad. Wij kunnen die dan al laten afdrukken. R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum inzake Administratie Gezinsbijdragen. Het is alweer begin december en over enkele weken ligt het jaar 1995 alweer achter ons. Dat betekent dat ook wij dan weer de balans gaan opmaken. Met voldoening stellen wij vast dat velen van U de toegezegde vrijwillige bijdrage over 1995 reeds hebben voldaan, waarvoor onze oprechte dank. Anderen zijn gewend dit op het eind van het jaar te doen. In verband met de jaarafsluiting verzoeken wij U vriendelijk om Uw vrijwillige bijdrage vóór Kerstmis te willen voldoen. Dit kan door: - overboeking t.g.v. bankrekening 14.00.01.832 ten name van Adm. Gezinsbijdragen Par. O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum bij de Rabobank Venray- Oostrum; - overboeking ten gunste van postbanknummer 106.85.14 t.n.v. Rabobank Venray-Oostrum onder vermelding van Adm. Gezinsbijdragen; bankrek. 14.00.01.832; - Uw bijdrage in een enveloppe in een speciaal hiervoor bestemde offerblok in de kerk te deponeren. Bij voorbaat onze dank voor de ondervonden medewerking! Voor informatie inzake deze Gezinsbijdrage/Parochiebijdrage kunt U het beste kontakt opnemen met ondergetekende: J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum; tel. 0478 - 58 35 55. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7