Daarom is het goed van tijd tot tijd eens achterom te kijken en vooral om weer opnieuw te beginnen. Dat is van toepassing in het zakenleven, in de huwelijks- en gezinsverhoudingen enz. Zeer zeker geldt het voor onze relatie met God. Er daagt weer een lichtpunt: Jezus Christus. Hij is en blijft het Licht der wereld. Laten we onszelf onderzoeken, of we ons wel voldoende richten naar dat Licht. Attentie - Gezinsmis - zondag 3 december Normaal houden we de Gezinsmissen op 'n zaterdag. Maar omdat we zater dag 2 december niet konden beschikken over 'n koor - en bij 'n gezinsmis hoort toch ook 'n zangkoor - zijn we uitgeweken naar zondag 3 december. In deze gezinsmis om 10.00 uur zal ons koor Harmony deze gezinsmis op luisteren met zang. Het thema van deze gezinsmis is: "Advent". Volop vreugde en dankbaarheid om 'n eerste kind! Kleine kinderen zijn voor ons 'n grote vreugde, ze zijn spontaan, eerlijk - de zorgen komen pas later. Maar de grote rijkdom van 'n kind begrijp, beleef je natuurlijk pas volledig als je kunt zeggen: dit is mijn kind, dit is ons kind, dit is iets van onszelf, de vrucht van onze wederzijdse grote liefde. Deze vreugde mochten Margriet en Theo Clephas-Geurts, van Gildestraat 10, zondag 19 november smaken toen zij hun eerste kind, een zoon, "Bob" zijn eerste welkomschreien hoorden, en ook hem met 'n hartelijk welkom in hun handen mochten nemen. Iedere geboorte van een kind is een wonder, een groot wonder, maar zo is het heel zeker als het je eerste kind is. Ongetwijfeld hebben zij gezegd of minstens gedacht - want onmiddelijk na zo'n geweldig gebeuren heb je daar geen woorden voor - wat mooi, wat prachtig, wat wonderlijk, wat hemels. En het is ook 'n hemels kind, want zonder God zou jullie kind er ook niet ge weest zijn, God is scheppend aanwezig geweest in de liefde tussen Margriet en Theo. God heeft nu dit kind aan jullie toevertrouwd. Hij zegt: maak er iets moois van, zorg dat het ook 'n kind van Mij blijft, dat het altijd van Mij blijft houden. Dat moet je toch tot grote dankbaarheid stemmen dat Hij jullie zo'n heerlijke opdracht heeft toevertrouwd, 'n Heerlijke opdracht, maar ook 'n geweldige opgave, maar met Gods hulp zullen jullie daarin zeker slagen. Margriet en Theo, van harte proficiat met dit geschenk van God, met deze grote rijkdom, met jullie eerste kind, met jullie zoon Bob. Maak er iets moois van en moge Bob 'n grote vreugde voor jullie blijven. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9